Vrouw die dood zus livestreamde regelmatig op onbegeleid verlof
Bouchra D., die is veroordeeld voor het doodsteken van haar zus met 88 messteken, mag regelmatig met onbegeleid verlof. Dat heeft Omroep Brabant achterhaald.
Bouchra stak op 23 oktober 2021 haar zus eerst in hun huis in Den Bosch neer. Anouk kon nog naar de buren vluchten, maar daar ging de steekpartij verder en overleed ze aan haar verwondingen. Ook het hondje van de buren moest eraan geloven. Bouchra filmde de steekpartij live op Instagram. Tegen de rechtbank zei ze dat ‘stemmen in haar hoofd zeiden dat ze Anouk moest vermoorden’.
Kliniek
Volgens deskundige lijdt Bouchra aan schizofrenie. Ze verblijft in een psychiatrische kliniek en moet verplicht medicatie innemen. Volgens haar advocaat gaat het goed met Bouchra. Zelfs zo goed dat ze regelmatig dus op onbegeleid verlof mag.
De heftige dood van de jonge vrouw bracht destijds veel teweeg. Niet alleen in haar woonplaats Den Bosch, maar ook landelijk. Slachtoffer hulp werd ingeschakeld voor de mensen die de livestreambeelden hadden gezien.