Het Misdaadbureau Bonus: ‘Maakt Wilders ons land veiliger met zijn vergaande plannen?’
Veiligheid is voor Geert Wilders topprioriteit. Hij boekte met zijn PVV een monsterzege en wil het land veiliger maken met zeer vergaande plannen. Welke voorstellen doet hij? En kan hij daar meerderheden voor vinden? In deze korte, extra aflevering van Het Misdaadbureau neemt presentator Maaike Timmerman zijn plannen door met onderzoeksjournalisten Rick Pietersz en Noa van Oostrom.
Beluister hier de bonusaflevering:
Wie wordt straks de minister van Justitie en Veiligheid? Wordt het Gidi Markuszower van de PVV, Lilian Helder van BBB (voormalig PVV) of toch toekomstig NSC-Kamerlid en oud-rechter Judith Uitermark?
Heeft u een vraag over misdaad? De onderzoeksredactie van Het Misdaadbureau beantwoordde eerder al vragen als ‘Hoe vaak wordt er gestolen bij de zelfscankassa?‘, ‘Waarom worden vrouwen verliefd op mannen in de gevangenis?‘ en ‘Heeft het zin om aangifte te doen van fietsendiefstal?‘ Heeft u ook een vraag, stuur die dan het liefst als audio-bericht naar Het Misdaadbureau via 06 57 83 28 94. Wie weet wordt jouw vraag behandeld in de volgende uitzending!
Luister iedere vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 naar Het Misdaadbureau op NPO Radio 1. Of luister het WNL-programma terug als podcast, via je favoriete podcast-app.
Scan de QR-code om het nummer op te slaan: