Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Podcast Het Misdaadbureau: ‘Ze werd vermoord door de duikinstructeur’

Redactie

Waarom slaan jongeren door op vakantie? En waar kunnen slachtoffers en nabestaanden terecht als het gruwelijk misgaat in het buitenland? Het is deze maand twee jaar geleden dat Carlo Heuvelman een doodschop kreeg op Mallorca.

Beluister hier de podcast:

Of via je favoriete podcast-app.

Presentator Maaike Timmerman gaat in gesprek met misdaadverslaggever Joris Peters van nu.nl die ‘Het Geheim van Mallorca’ maakte en Jack Keijzer, voorzitter van de Federatie Nabestaanden Geweldslachtoffers. Onderzoeksjournalist Noa van Oostrom duikt in de cijfers en achtergronden.

Heeft u een vraag over misdaad? De onderzoeksredactie van Het Misdaadbureau beantwoordde eerder al vragen als ‘Hoe vaak wordt er gestolen bij de zelfscankassa?‘, ‘Waarom worden vrouwen verliefd op mannen in de gevangenis?‘ en ‘Heeft het zin om aangifte te doen van fietsendiefstal?‘ Heeft u ook een vraag, stuur die dan het liefst als audio-bericht naar Het Misdaadbureau via 06 57 83 28 94. Wie weet wordt jouw vraag behandeld in de volgende uitzending!

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau