Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Tom Egbers ‘in goed overleg’ komende maanden niet te zien bij NOS Sport

Redactie

Presentator Tom Egbers gaat de komende maanden niet aan het werk voor NOS Sport, maakte de NOS vrijdag bekend. De presentator heeft dat "in goed overleg" met de directie besloten.

Volgens de NOS doet Egbers dat "om zo ruimte te geven om de vragen te beantwoorden die de voorbije periode zijn ontstaan". Een week geleden publiceerde de Volkskrant een groot artikel over wangedrag op de redactie van NOS Sport. In het artikel werd Egbers genoemd als een van de mensen die grensoverschrijdend gedrag zou hebben vertoond. De presentator zou een vrouwelijke collega, met wie hij een affaire zou hebben gehad, hebben geïntimideerd en gepest. Egbers heeft hiervoor spijt betuigd.

De NOS laat weten geen uitspraak te doen over wie Egbers de komende maanden gaat vervangen als presentator van Studio Sport Eredivisie. Afgelopen zondag nam Gert van 't Hof de presentatie van de samenvattingen van de Eredivisie van Egbers over.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau