Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Storing bij Rabobank: internetbankieren werkt niet, met name in app

Redactie

Klanten van Rabobank ervaren problemen met internetbankieren door een storing. Op de website allestoringen.nl zijn woensdagochtend meer dan duizend klachten binnengekomen. Ook op Twitter melden klanten van de bank hun problemen.

Volgens een woordvoerder van de bank betreft het een probleem met de IT-infrastructuur, met name met die van de Rabobank-app. De oorzaak zou inmiddels in beeld zijn. "Er wordt met man en macht aan gewerkt, maar een specifiek tijdpad kan ik niet noemen. Maar meestal is het probleem snel verholpen als het wel al in beeld is", aldus de zegsman.

LEES OOK: Veiligheidssysteem werkte niet tijdens stroomstoring Flevoland


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau