Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Lichaam gevonden op Curaçao waar Nederlander wordt vermist

Redactie

Reddingswerkers van politie, brandweer en defensie hebben op Curaçao een levenloos lichaam gevonden. Het lichaam werd aangetroffen ten zuiden van Seru Bientu. Daar wordt sinds woensdag een 45-jarige man uit Leiden vermist, zo meldt de NOS.

Er is nog niet bevestigd dat dit het lichaam van de Nederlandse toerist is. De man ging dinsdag een wandeling maken in het westelijke deel van het eiland, in de buurt van Jeremi en de Christoffelberg. Toen hij niet terugkeerde, werd er alarm geslagen.

De man is samen met zijn gezin op vakantie op Curaçao, meldde Omroep West eerder. Hij maakte iedere ochtend een wandeling met een van zijn kinderen, maar dinsdag ging hij alleen op pad. Na zijn vermissing waren er zorgen omdat hij maar een liter water bij zich had, terwijl het in het gebied waar hij wandelde zonder gps of kompas moeilijk is om je te oriënteren.

Er is geen telefoonsignaal van de Leidenaar waargenomen, zo meldt de politie op Curaçao tegen Omroep West.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau