Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Bedreigingen aan adres Hélène Hendriks vanwege link met VI

Redactie

Presentatrice Hélène Hendriks heeft een "stevig dreigement" gekregen vanwege haar connectie met het stopgezette praatprogramma Vandaag Inside. Dat zei Hendriks vrijdagavond in de SBS-talkshow HLF8. Uit het gesprek viel op te maken dat zij met de dood wordt bedreigd.

"Misschien goed om vooraf aan te geven: ik zal niet te veel mijn mening geven hierover", zei Hendriks op het moment dat het waarschijnlijke einde van Vandaag Inside aan tafel bij HLF8 werd besproken. "Dat is eigenlijk op last van de politie omdat er een stevig dreigement ligt. Zij hebben dringend advies gegeven om mij iets afzijdig te houden. Ik heb natuurlijk een redelijke link naar VI." De presentatrice stelt ook dat ze niet de enige is die dreigementen ontvangt. Hendriks noemde daarbij verder geen namen.

Hendriks, die sinds deze week de van wangedrag beschuldigde Johnny de Mol vervangt als presentator van HLF8, is al vele jaren af en toe te zien in de shows rond VI. Ook sinds Vandaag Inside op tv is, schoof ze regelmatig aan als tafeldame.

Het programma is in opspraak gekomen vanwege het kaarsincident rond Johan Derksen, die deze week in een uitzending zei dat hij jaren geleden een bewusteloze vrouw met een kaars penetreerde. De voetbalanalist kwam daar later op terug, maar de uitspraken hadden al tot veel ophef geleid. Vrijdag maakten Derksen en ook Wilfred Genee en René van der Gijp bekend te stoppen bij Vandaag Inside.

LEES OOK: Oud-ploeggenoot Johan Derksen herinnert zich kaarsincident niet


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau