Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Busje met negen inzittenden rijdt Prinsengracht in Amsterdam in

Redactie

Een busje met toeristen als passagiers is zaterdag de Prinsengracht in Amsterdam ingereden. Een woordvoerder van de brandweer meldt aan het ANP dat omstanders direct hulp boden om de mensen uit het water te helpen. Het zou gaan om negen inzittenden, inclusief de chauffeur. Twee van hen moesten naar het ziekenhuis, een met een polskwetsuur, een ander met een snijwond.

Een voorbijganger, volgens Het Parool een 29-jarige Amsterdammer, sprong direct het water in en wist een van de autodeuren te openen. Ook mensen op bootjes in de gracht hebben geholpen de inzittenden en de chauffeur uit het water te halen.

Tekst gaat verder onder de tweet.

Duikers van de brandweer hebben voor de zekerheid nog gezocht naar eventuele andere inzittenden, maar iedereen bleek inmiddels uit het busje te zijn.

Volgens de woordvoerder is er vermoedelijk iets misgegaan toen de chauffeur het busje, gehuurd door de toeristen wilde parkeren. De toeristen zijn opgevangen in een café in de buurt.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau