Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Rusland kondigt aanval aan op Oekraïense veiligheidsdienst Kiev

Peter Visser

Rusland gaat locaties aanvallen die toebehoren aan de Oekraïense veiligheidsdienst in Kiev, schrijft persbureau RIA op basis van uitspraken van het Russische ministerie van Defensie.

Ook komen er aanvallen op locaties van een speciale legereenheid van Oekraïne, welke precies is niet bekendgemaakt. Het ministerie roept mensen in de buurt van deze locaties op om de omgeving te verlaten.

Om hoeveel en welke locaties het gaat is niet bekendgemaakt, evenmin wanneer deze zullen worden aangevallen. Met de aanvallen zegt het Russische ministerie "informatie-aanvallen" op Rusland te willen voorkomen.

LEES OOK: Commandant der Strijdkrachten: Nederland zet nog meer troepen klaar voor de NAVO

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau