Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Omikronvariant al dominant in grote delen van Nederland

Redactie

De omikronvariant is aan een flinke opmars bezig in ons land. Op verschillende plekken is de variant van het coronavirus zelfs al dominant.

In Amsterdam wordt inmiddels 99 procent van alle coronabesmettingen veroorzaakt door omikron. Een samenwerkingsverband van zorginstellingen zoals Amsterdam UMC en de GGD voerde eerder deze week een steekproef uit waaruit bleek dat 71 van de 72 positieve tests veroorzaakt werd door de omikronvariant.

Het heeft maar enkele weken geduurd voordat de omikronvariant dominant is geworden in delen van Nederland. De verwachting is dan ook dat de variant vanaf volgende week in heel Nederland dominant is.

LEES OOK: Twee verdachten opgepakt voor fraude met vaccinatiebewijzen


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau