Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vrees voor toename ‘Zoom-ongelukken’ door vergaderingen in de auto

Redactie

We 'Zoomen' ons een ongeluk maar soms ook letterlijk. Steeds meer mensen bellen in de auto eventjes in bij een vergadering en denken op die manier dat ze wel mee kunnen doen met het gesprek. Interpolis slaat nu alarm in het AD. Ze vreest een toename van 'Zoom-ongelukken'.

De verzekeraar benadrukt dat handsfree bellen echt iets anders is dan meedoen aan zo'n vergadering. Je hebt er niet alleen beeld bij maar er zijn ook meerdere mensen die spreken waarbij je toch af en toe geneigd bent te kijken wie er aan het woord is. Dat kan dus ongelukken op de weg veroorzaken.

Interpolis pleit ervoor dit niet te doen. Ook wijst ze erop dat het strafbaar is als de politie ziet dat je de hele tijd op je schermpje kijkt want dan kan je zo op de bon worden geslingerd. En het is natuurlijk gevaarlijk.

'In de auto moet je je concentreren'

Zakenvrouw van het jaar Marinka Nooteboom hoopt niet dat zulke 'Zoom-gesprekken' vanuit de auto bij haar bedrijf voorkomen, zegt ze in Goedemorgen Nederland op NPO 1. "En ik doe het in ieder geval niet. Als je in de auto zit moet je je gewoon concentreren. Dan moet je niet ook nog met een Zoom-gesprek bezig moeten zijn."

LEES OOK: ‘Werknemers straks alleen nog maar naar kantoor om mensen te ontmoeten en te vergaderen’

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau