Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie houdt ‘gegijzelde’ pakketbezorgster aan die zelf melding deed van beroving

Redactie

De politie heeft een 24-jarige pakketbezorgster uit de gemeente Medemblik aangehouden die eerst zelf een melding had gedaan van een gijzeling en beroving in een PostNL-busje. De politie meldde vrijdag dat de vrouw wordt verdacht van diefstal en verduistering.

De pakketbezorgster belde de politie omdat zij op de Toermalijn in Heerhugowaard haar bestelbus zou zijn bedreigd en meegenomen naar Geestmerambacht, waar de bus werd leeggehaald. Dat zou onder dreiging van een wapen zijn gebeurd.

Onderzoek

Er werden geen verdachten gevonden in de omgeving. Na het incident heeft de politie in Alkmaar een onderzoek gestart, en hierbij ontstond het idee dat de vrouw zelf een rol zou kunnen hebben gespeeld bij de beroving. Daarom is de vrouw op 20 september aangehouden. De verdachte is voorgeleid en zit sinds haar aanhouding vast. Op 6 oktober wordt besloten of haar voorarrest wordt verlengd.

Volgens de politie zijn meerdere aanhoudingen niet uitgesloten. "Dat wordt nu onderzocht", aldus een woordvoerster.

LEES OOK: Pakketbezorger reed twee keer over man heen die hem aansprak op zijn rijgedrag


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau