Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Olie- en benzineprijzen stijgen nog verder

Redactie

De gekte aan de pomp is nog lang niet voorbij. De prijs van Brentolie is maandag met nog eens 1,3% gestegen en gaat richting $80 per vat, meldt De Telegraaf.

De Nederlandse adviesprijs voor Euro95-brandstof is volgens belangenclub United Consumers maandag €1,983 per liter.

De nog hogere vraagprijs wordt deels veroorzaakt door hamsterende Britten. Mede door personeelstekorten is het enorm druk aan de pomp in het Verenigd Koninkrijk. Wat ook meespeelt is dat de grote Amerikaanse voorraden olie aan het slinken zijn.

LEES OOK: Minister: Gazprom staat klaar om Europa meer gas te leveren


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau