Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Viaduct in Maastricht deels ingestort na botsing met kraanwagen

Peter Visser

Een Belgische kraanwagen is vrijdag met omhoogstaande hijskraan tegen een viaduct in Maastricht gebotst. Het viaduct, een rijksmonument, raakte hierdoor zwaar beschadigd en is deels ingestort.

De vrachtwagenchauffeur bleef ongedeerd, meldt de politie. Het ongeval gebeurde volgens rond 11.30 uur op de Brusselseweg in de Limburgse hoofdstad.

Het verkeer onder de brug is stilgelegd. Over de brug loopt een spoorlijn van Maastricht naar Hasselt in België. Of het treinverkeer nog mogelijk is, is niet bekend.

LEES OOK: Derde verdachte (29) aangehouden in onderzoek naar georganiseerde drugshandel Limburg

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau