Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

IJslandse band Daði og Gagnamagnið niet op podium Songfestival na positieve coronatest

Redactie

De IJslandse band Daði og Gagnamagnið zal niet optreden op het podium tijdens het Eurovisie Songfestival. Na de positieve coronatest van een bandlid heeft de groep de beslissing genomen om zich terug te trekken, zo meldt ANP.

Alle andere bandleden werden woensdag wel negatief getest, maar Daði og Gagnamagnið zegt alleen voltallig het podium te willen betreden.

Clip

Het liedje doet nog wel mee in de competitie, zo heeft de European Broadcasting Union (EBU) bekendgemaakt. Tijdens de tweede halve finale op donderdag wordt een opname van hun tweede repetitie op 13 mei gebruikt. Als IJsland doorgaat naar de finale, zal hetzelfde fragment worden ingezet.

De IJslandse delegatie blijft voorlopig in quarantaine in hun hotel.

LEES OOK: Slechts handjevol besmettingen rond Songfestival onder personeel, pers en delegaties

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau