Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Regenboogvlag bij Bevrijdingskerk in Wageningen in brand gestoken

Redactie

De regenboogvlag die wapperde bij de Bevrijdingskerk in Wageningen is vannacht door onbekenden in brand gestoken. De Bevrijdingskerk hijst de regenboogvlag sinds een aantal jaar bij verschillende gelegenheden.

In welke hoek ze de daders moet zoeken weet de kerk niet, bedreigingen zijn er niet eerder geweest. De kerk gaat uit van baldadigheid en heeft inmiddels aangifte gedaan bij de politie.

Inmiddels is er ook een nieuwe vlag gehesen. Kees van Asselt, voorzitter van LHBTQ+-belangenvereniging Shout, schoot maandagmiddag te hulp. Hij hees een nieuwe regenboogvlag naast de Bevrijdingskerk.

LEES OOK: Deel ondernemers doet jaren over schuldaflossing bij Belastingdienst

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau