De Jonge mag uit thuisquarantaine na negatieve coronatest
Demissionair minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid mag na vier dagen weer uit thuisquarantaine. De CDA'er moest sinds woensdag binnenblijven nadat hij via de app CoronaMelder een melding kreeg van mogelijk contact met een besmet persoon. Zaterdagavond bleek dat hij zelf niet besmet was, schrijft hij op Twitter.
De minister liet woensdag weten geen klachten te hebben. Diezelfde dag liet hij zich testen en zaterdag weer.
Na een melding in CoronaMelder, een 1e test diezelfde dag én thuisquarantaine, kreeg ik gisteravond de uitslag van test 2. Uitslag: ‘negatief’. Complimenten aan iedereen bij @GGDGHORNL voor de strakke organisatie. Nu weer de deur uit en dus op naar het Catshuis. pic.twitter.com/Vh8AlRqUXy
— Hugo de Jonge (@hugodejonge) March 21, 2021
Toch aanwezig bij Catshuisoverleg
Door de negatieve testuitslag kan De Jonge zondagmiddag aanwezig zijn bij het Catshuisoverleg, waar gesproken wordt over de coronamaatregelen. Dinsdag volgt een persconferentie met hem en demissionair premier Mark Rutte.
LEES OOK: Extra handen nodig om te prikken, ook moeder Hugo de Jonge helpt mee