Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Driejarige Mila kijkt naar persco voor het slapengaan: ‘Rutte als ultiem slaapmiddel’

Redactie

Premier Rutte spreekt Nederland vanavond om 19:00 vanuit het Torentje toe. Niet veel mensen staan in deze tijden te springen om persconferenties en toespraken. De driejarige Mila uit Zaandam staat daar anders in.

Wanneer Mila niet kan slapen, kijkt ze graag naar de persconferentie van premier 'Rutte!'. En als zo'n persconferentie er niet is, dan kijkt ze hem, naast de kerstboom, gewoon terug.

Politiek commentator van Elsevier Weekblad Eric Vrijsen moet er om lachen in Goedemorgen Nederland op NPO1. "Als je dit als jong kind kan opbrengen, nou dan heb je een grote toekomst!" Directeur Politieke Zaken bij HCSS Han ten Broeke is nieuwsgierig naar iets anders. "Wat zegt dit over Mark Rutte als hij het ultieme slaapmiddel is?"

LEES OOK: Man gaat viral met video over herkenbaar quarantaineprobleem


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau