Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Laffe dief steelt sinterklaascadeautjes die tijdens pakjesavond voor de deur staan

Redactie

Een familie in Rotterdam die pakjesavond aan het vieren was, stond raar te kijken toen de sinterklaascadeaus opeens waren meegenomen. Een voorbijganger had de cadeaus die opa en oma hadden neergelegen voor de deur meegenomen.

Op Twitter plaatste de gedupeerde vader een foto van de dief. "Wil de meneer die geheel 'per ongeluk' de sinterklaascadeaus van mijn kinderen heeft meegenomen zo vriendelijk zijn om deze weer terug te brengen. Gewoon even kloppen en hard weg rennen. Zoals het hoort op pakjesavond."

'Naar de boef wordt natuurlijk gezocht!'

Dat gebeurde niet, maar de politie zorgde wel voor een nieuwe zak cadeaus. "Op 5/12 was in Charlois een feest, totdat er een boef langs is geweest. De deur ging open en wat een pech, de zak en cadeaus waren weg. De politie vond dit naar, en zette een zak met cadeaus klaar! En ook al hebben wij nieuwe cadeaus gekocht, naar de boef wordt natuurlijk gezocht!", aldus de politie op Twitter.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau