Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Aantal coronapatiënten in ziekenhuizen verder gedaald

Redactie

In Nederlandse ziekenhuizen liggen nu 2030 coronapatiënten, 57 minder dan woensdag. Dat maakte het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS) bekend.

Daarnaast nam op de verpleegafdelingen het aantal patiënten met 53 af. Op de intensivecareafdelingen kwamen vier bedden van mensen met Covid-19 vrij. Ic's behandelen in totaal nog 555 mensen die ernstig ziek zijn door het virus.

20 patiënten overgebracht naar ander ziekenhuis

Het afgelopen etmaal zijn twintig patiënten overgebracht naar een ziekenhuis in een andere regio. Dat gebeurt nog altijd om de drukte zoveel mogelijk te spreiden over het land. Eén van de overgeplaatste patiënten ligt op de ic.

LEES OOK: RIVM meldt 5725 nieuwe coronabesmettingen, zo’n duizend meldingen zijn van woensdag


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau