Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Bewoner huis uitgezet vanwege geluidsoverlast

Redactie

Een woning in het Gelderse Bennekom moet tien dagen dicht vanwege langdurige geluidsoverlast. Het is voor het eerst in Nederland dat iemand daarom zijn huis moet verlaten.

De bewoner zette 's nachts vaak keihard de muziek aan, schoof met meubels heen en weer en ging midden in de nacht zijn auto repareren. Hij zorgde dus voor veel geluidsoverlast.

'Burgermeester'

De burgemeester van de gemeente Ede heeft daarom de woning gesloten. De voordeur is afgesloten met een slot en voorzien van een sticker. Die sticker leidde tot hilariteit op sociale media want er staat 'burgermeester' op in plaats van 'burgemeester'.

Instagram access token is not configured.

Om deze content te bekijken dien je akkoord te gaan met sociale media cookies.

De bewoner moet dus tijdelijk elders onderdak regelen. Familie en vrienden zouden hem vanwege het coronavirus niet in huis willen nemen. Zelf zegt hij geen geld te hebben om elders te verblijven. Vanaf 1 maart gaat de man verhuizen vanwege zijn financiële problemen.

'Fijne buren is goud waard'

SP-leider Lilian Marijnissen heeft nooit last gehad van buren die voor overlast zorgen. "Gelukkig niet. Dat lijkt mij uitermate vervelend", zegt ze in Goedemorgen Nederland. "Als je een huis koopt of huurt, krijg je je buren er natuurlijk gratis bij. Maar ik heb hele fijne buren en dat is dan ook goud waard."

Parlementair verslaggever Marieke Smits heeft ook prima buren. "Maar ik woon in het centrum van Amsterdam en dan hoort geluidsoverlast er gewoon een beetje bij. Anders moet je daar maar niet gaan wonen."

LEES OOK: Kwart Nederlanders heeft wel eens ruzie met buren

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau