Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Opnieuw aanhouding in zaak kofferbakmoord: man (42) uit Emmen opgepakt

Redactie

De politie heeft maandagmorgen opnieuw iemand aangehouden vanwege mogelijke betrokkenheid bij de zogenoemde kofferbakmoord. Het gaat om een 42-jarige inwoner van Emmen.

Vorige week pakte de politie een 28-jarige man uit Klazienaveen (Drenthe) op vanwege een mogelijke rol bij de dood van Ralf Meinema in 2017. Vrijdag besloot de rechter-commissaris dat hij nog veertien dagen langer blijft vastzitten.

Het lichaam van de 31-jarige Meinema werd op 31 maart 2017 aangetroffen in de kofferbak van zijn eigen auto. Zijn oude Mercedes hing op dat moment deels in het Stieltjeskanaal, tussen Zandpol en Coevorden.

100.000 euro voor gouden tip

Familie en politie tasten al lang in het duister in hun zoektocht door wie en waarom Meinema is omgebracht. De familie heeft een beloning van 100.000 euro uitgeloofd voor de gouden tip.

De mannen die zijn opgepakt, zitten beiden in beperkingen. Ze mogen alleen contact hebben met hun advocaat.

LEES OOK: Politie zoekt anonieme brievenschrijvers in zaak kofferbakmoord


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau