Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

KNMI kondigt code geel af vanwege hevige regenval en wateroverlast

Redactie

Op verschillende plekken in het land is waterschade ontstaan door felle regenbuien. Het KNMI heeft voor Noord-Holland code geel afgegeven. In de afgelopen uren is daar veel neerslag gevallen en ook de komende uren worden stevige buien verwacht. Dit kan plaatselijk voor meer overlast zorgen.

Vanuit het noordwesten en Zeeland komen meldingen van ondergelopen straten en tunnels.

A22

Op de A22 bij Beverwijk is maandagmiddag richting Velsen een rijstrook dicht vanwege water op de weg. Rond Beverwijk loopt het verkeer helemaal vast door wateroverlast, meldt de ANWB op Twitter.

Volgens Weeronline is in Noord-Holland regionaal ruim 40 millimeter regen gevallen. Vanavond wordt het tijdelijk droger, maar vannacht komen er opnieuw stevige buien voor, en dat kan tot aan dinsdagochtend duren. Lokaal kan in 48 uur 100 millimeter neerslag vallen. Ook is onweer mogelijk.

LEES OOK: Straten in provincie Groningen staan blank door noodweer


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau