Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Bouwkraan valt om en mist 3-jarig kind op een haar na

Redactie

Een hoge bouwkraan is maandagmiddag in het Limburgse Heel door nog onbekende oorzaak omgevallen. Een deel van het gevaarte viel in een tuin waar net een 3-jarig kind aan het spelen was. De kraan viel op slechts een halve meter naast het spelende kind op de grond, zei een woordvoerder van de brandweer. Het kindje kwam met de schrik vrij. Dat meldt ANP.

De kraan raakte in zijn val een nieuwbouwwoning, enkele steigers en een schuur, aldus de brandweer. Ook werd er een elektriciteitsvoorziening geraakt waardoor acht woningen zonder stroom kwamen te zitten, meldt 1Limburg. Niemand raakte gewond. "Maar de schrik zat er goed in bij het kindje en de ouders", bevestigt een woordvoerder van de brandweer.

Kind hevig geschrokken

Het ongeval gebeurde rond 12.30 uur op de Burgemeester Bongaartslaan in het Limburgse dorp. De ouders die beiden thuis waren tijdens het ongeval, hebben zich over het hevig geschrokken kindje ontfermd.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau