Schoten gelost bij Rotterdamse Club Blu, twee mannen op scooter mogelijk daders
Bij de Rotterdamse horecagelegenheid Club Blu is maandagochtend vroeg geschoten. Twee mannen gingen er hierna op een scooter vandoor. Dat meldt de politie op basis van getuigen. De deur van Club Blu werd kort na 03.00 uur beschoten. De club was toen nog open, maar niemand raakte gewond.
Toen de agenten ter plaatse waren vonden zij op straat verschillende hulzen en waren er inslagen in de deur te zien. De aanwezigen zijn rustig huiswaarts vertrokken, laat de politie weten. Op beelden van een bewakingscamera is te zien hoe een man met een automatisch wapen op de entree schiet. Enkele getuigen zijn al gehoord.
Beloning voor tipgever
Eigenaar Ibrahim Yüce van Club Blu looft een beloning uit van 35.000 euro voor de tipgever die opheldering kan geven over de beschieting en de identiteit van de daders. Dat meldt RTV Rijnmond. "Ik ben door niemand bedreigd. Mensen die dit doen, zijn maar op één ding uit: de zaak sluiten. Dit moet stoppen", zegt hij tegenover die website.
Eerdere incidenten
Club Blu is de afgelopen jaren meerdere keren gesloten geweest op last van burgemeester Ahmed Aboutaleb. De zaak was vaker doelwit van onbekend gebleven criminelen. De deur werd eerder al eens besloten met een automatisch wapen en vorig jaar werd er tot twee keer toe een granaat bij de ingang gevonden.
LEES OOK: Weer handgranaat voor Rotterdamse Club BLU, eigenaar tast in duister