Man (19) gooit steen door rijdende bus: taakstraf van twintig uur
Een 19-jarige man heeft vandaag een werkstraf gekregen, omdat hij een maand geleden een steen door een rijdende bus gooide. Het voorval liep wonder boven wonder goed af.
Het incident gebeurde op 17 maart in het Brabantse Vught. De 19-jarige jongen gooide een steen door de ruit van een rijdende Arriva-bus en sloeg daarna samen met twee jongens van 15 en 16 jaar op de vlucht.
Passagier bus gewond
De schade viel mee, er raakte één passagier lichtgewond. De buschauffeur was hevig geschrokken, zette zijn voertuig aan de kant en waarschuwde de hulpdiensten. De verdachten werden een paar dagen later in de kraag gevat.
De wijkagent laat vandaag op Twitter weten dat de 19-jarige stenengooier een taakstraf heeft gekregen van twintig uur. Ook moet hij de schade aan de bus betalen. Dit komt neer op een bedrag van 484 euro.
LEES OOK: Vandalen gooien steen door busruit en raken kleine jongen
Een tijdje geleden is er een ruit van een rijdende passagiersbus aan de Brabantlaan in Vught ingegooid. De (jeugd) OVJ heeft de jongere die deze vernieling heeft gepleegd een werkstraf van 20 uur opgelegd. Ook moet de schade van 484 euro worden betaald.
— Operationeel Expert Marcel de Rouw (@WijkAg_Vught_MR) April 16, 2020