Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie toont beelden van verdachten die hielpen man levend in brand te steken

Redactie

De politie heeft in het programma Opsporing Verzocht beelden getoond die te maken hebben met de moord op garagehouder Ger van Zundert uit Breda. Een verdachte zit vast voor de moord, naar twee andere mannen wordt nog gezocht.

Van Zundert werd in april 2019 in een garagebox vastgebonden, overgoten met benzine en daarna levend in brand gestoken. Hij overleed een dag later aan zijn verwondingen. "Voor zijn dood heeft hij nog een uitgebreide verklaring aan ons afgelegd", zegt politiewoordvoerder Dik Advocaat in Goedemorgen Nederland.

Beelden van busje

Mede naar aanleiding daarvan werd de voormalige zakenpartner van Van Zundert, Janie H., al opgepakt. Hij zit nog vast. In Opsporing Verzocht zijn gisteravond beelden getoond waarop een wit busje bij de garagebox te zien is.

Dit busje, een Mercedes-Benz Citan, werd later met flinke schade teruggevonden. Van de twee verdachten die op de beelden te zien zijn, ontbreekt echter nog steeds ieder spoor. Tot dusver heeft de politie meer dan twintig tips binnengekregen naar aanleiding van de uitzending van gisteravond.

Limburgs accent

"De twee spraken met een duidelijk Limburgs accent en komen uit de omgeving van Heerlen of uit Heerlen zelf", zegt politiewoordvoerder Advocaat. "Wij willen graag weten wie meer informatie over deze mannen heeft."

Om deze content te bekijken dien je akkoord te gaan met sociale media cookies.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau