Politie rukt massaal uit voor schieten op muis
De politie in Nieuwegein is donderdag met veel manschappen uitgerukt naar een woning waar zou zijn geschoten. Voorbijgangers waarschuwden de politie toen zij iemand met een vuurwapen zagen.
Volgens de politie was het loos alarm en waren de bewoners van het pand op muizenjacht. Daarbij hadden ze geprobeerd de muis met een luchtdrukpistool te beschieten.
De jacht op een muis heeft voor een grote politie-inzet gezorgd in Nieuwegein. Bewoners hadden geprobeerd een muis met een luchtdrukpistool te beschieten.
— Politie Utrecht (@POL_Utrecht) March 5, 2020
Dat was gezien door een voorbijganger die de politie inschakelde. 1/2
Omdat er ook een vrouw en een kind in de woning waren gezien is de melding zeer serieus genomen. De bewoners moesten de woning met de handen in het zicht verlaten.
— Politie Utrecht (@POL_Utrecht) March 5, 2020
Uiteindelijk bleek het dus loos alarm. Voor de zekerheid is er nog wel grondig onderzoek gedaan in de woning. 2/2