Zien! Politie zoekt kopschoppers van ‘schokkende vechtpartij’ in Helmond
De politie zoekt getuigen van een kopschopincident in Helmond. Vier mensen raakten zaterdagnacht gewond bij een grote vechtpartij. De politie heeft één arrestatie verricht, maar wil meer informatie om een tweede verdachte van dit volgens een woordvoerder 'heftige incident' ook te kunnen oppakken.
Omstanders hebben de vechtpartij gefilmd en later beelden op sociale media gezet. De politie spreekt van een 'schokkend filmpje'. Te zien is hoe in elk geval één persoon tegen het hoofd wordt geschopt. "Op het beeldmateriaal is te zien dat twee figuren echt ongelooflijk losgaan op een persoon die weerloos in een foetushouding op de grond ligt", zegt Marco van Rossum, woordvoerder van de politie in Oost-Brabant.
Behoorlijk veel mensen bij kopschopincident aanwezig
"Je ziet op de beelden ook dat er behoorlijk wat mensen aanwezig waren, dus we zijn echt op zoek naar mensen die ons meer kunnen vertellen over deze vechtpartij", vertelt politiewoordvoerder Van Rossum.
De vechtpartij was op de Parkweg in de Brabantse plaats. Drie mensen hebben aangifte gedaan. De vier gewonden zijn na een korte behandeling weer thuis. "Ook de tweede verdachte schuwt het excessieve geweld niet", vertelt de woordvoerder van de politie. "Het gaat om een man in een wit trainingspak met donkere horizontale strepen op de mouw. We hopen op tips."
LEES OOK: Deelnemers NTR-programma Dreamschool ‘kopschoppen’ voorbijganger