Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man (44) meldt zich bij politie na vernielen 64 auto’s

Redactie

Een 44-jarige man uit het Zuid-Hollandse Berkel en Rodenrijs heeft zich bij de politie gemeld na het vernielen van 64 auto's in zijn woonplaats. De man is vandaag aangehouden door de politie nadat iemand beelden online had gezet van de vernielingen die de man heeft gepleegd.

De man sloeg toe in zes straten en vernielde onder meer ruitenwissers en spiegels van totaal 64 auto's. Mogelijk is hij tekeergegaan op nog meer auto's. De politie roept mensen op die nog geen aangifte hebben gedaan dat nog te doen.

Jongen trapt spiegels van alle auto's eraf

Bewoners van de straten in Berkel en Rodenrijs ontdekten de vernielingen zaterdagochtend. "Ik heb camerabeelden van mijn buurvrouw gezien. Je ziet hoe één jongen alle spiegels van de auto's trapt", zegt een inwoner tegen het AD. "Op de beelden hoor je letterlijk: krak, krak, krak. Echt bizar! Ik snap niet wat iemand bezielt om dit te doen. Wat zit er dan in je hoofd?’’

Het is nog onduidelijk waarom de 44-jarige zoveel auto’s heeft beschadigd. De verdachte is volgens bewoners gefilmd door een dashcam van een Tesla. De beelden daarvan verschenen op internet, waarbij de verdachte vol in beeld was. Daarna meldde hij zich bij de politie.

LEES OOK: Bestelbus van ondernemer compleet vernield: ‘Politie doet niks’

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau