Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Hufterproof: man valt uit tegen buschauffeur omdat hij een paar minuten te laat is

Redactie

In de tweede aflevering van WNL-programma Hufterproef zien we hoe een man zeer ongeduldig omgaat met een buschauffeur en een gehandicapte medereiziger. Hoe reageren de rest van de reizigers in de bus?

De man begint direct met klagen tegen de buschauffeur, omdat de bus een paar minuten te laat bij de halte is verschenen. Als hij vervolgens zijn tas niet van de gehandicapte plek wil verwijderen, waar de buschauffeur een man in een rolstoel wil positioneren, is de maat voor een medereiziger vol.

"Nou, ik vind dit echt heel brutaal. Sorry dat ik het zeg. Doe effe normaal, die meneer doet zijn werk," laat ze op duidelijke toon weten. "Misschien dat u uw rijbewijs kunt halen. Dan kunt u met de auto en hoeft u de buschauffeur niet af te zeiken."

Als de man blijft klagen over het het vastgespen van de gehandicapte man in de rolstoel, heeft ook een andere reiziger er genoeg van. "Gast, wat loop je nou te zeiken. Wat is je probleem?"

Benieuwd hoe dit afloopt? Kijk Hufterproef de volledige aflevering van Hufterproof hier terug!

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau