Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Ongeduldige man wil helpende ambulancebroeders weg hebben: ‘Vuile klootzak’

Redactie

In de nieuwste aflevering van Hufterproef zien we dat een vrouw door ambulancebroeders moet worden geholpen. Een man wiens auto door de ambulance wordt geblokkeerd is daar echter niet van gediend en wil dat ze weggaan, ondanks de situatie van de vrouw. Hoe reageert de omgeving?

"Verdomme, mijn auto staat hier vast", begint de man nadat hij ziet dat een ambulance is geparkeerd voor zijn wagen. Even daarvoor is die ambulance uitgerukt, omdat er een vrouw niet goed was geworden en hulp nodig had.

'Ambulancebroeders, hoelang duurt het nog?'

De ongeduldige man moet naar zijn werk en vraagt het ambulancepersoneel hoe lang het nog gaat duren. Als een omstander tegen hem zegt dat die vrouw "misschien wel dood gaat", krijgt zij een botte reactie terug van de man. "Zo erg is het toch niet."

LEES OOK: Tieners maken buschauffeur het leven zuur: ‘Kijk voor je!’

Paardenlul

Hij vraagt nogmaals of de ambulance kan vertrekken. "Ik heb haast, er staan mensen bij mijn zaak te wachten." Een andere man schiet uit zijn slof als hij de ongeduldige zakenman hoort snauwen, terwijl de vrouw misschien wel voor haar leven vecht.

"Wat ben je toch een grote paardenlul. Je moet gewoon even geduld hebben. Zij moet geholpen worden. Met die grote kop van je. Wat kan mij het schelen dat jij een zaak hebt. De mensen van de ambulance moet je niet zo behandelen. Vuile klootzak dat je er bent. Als je zo doorgaat, sla ik je in elkaar."

Benieuwd hoe dit afloopt? Kijk dan naar Hufterproef op NPO Start.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau