Rotterdammer aangehouden voor knock-out slaan agent bij trouwstoet
De politie heeft een 25-jarige Rotterdammer aangehouden die ervan wordt verdacht een agent knock-out te hebben geslagen toen hij een trouwstoet controleerde. De man is woensdagochtend opgepakt in een woning in Lopik. Hij probeerde zich nog te verstoppen onder een bed.
De mishandelde agent wilde 30 augustus een losgeslagen trouwstoet in Rotterdam tegenhouden. Door een van de ‘feestgangers’ werd hij van achteren snoeihard naar de grond geslagen. Hij raakte daarbij kort buiten bewustzijn. Ruim een maand later is hij nog steeds niet volledig aan het werk.
LEES MEER: Gast van trouwstoet slaat agent bewusteloos, familie vraagt om hulp
Toeteren, asociaal rijden en klimmen op autodaken
Voor de mishandelingen maakten de bruidsgasten het centrum van Rotterdam onveilig door veel te toeteren, asociaal te rijden en op autodaken te klimmen. Ze gingen ervandoor toen de politie de feestgangers wilde aanspreken op hun gedrag. Op de Westzeedijk werd de stoet gestopt. Terwijl een agent één van de feestgangers wilde aanhouden, misdroegen anderen zich hevig. Daarbij is één agent knock-out geslagen. De politie vermoedt dat de 25-jarige Rotterdammer dit gedaan heeft.
De politie heeft de man kunnen aanhouden door onderzoek en meerdere tips van getuigen. De agent reageert opgelucht. "Nog altijd heeft de klap een enorme impact op mijn gezin. De kinderen kunnen nog stééds niet ongeremd spelen in huis omdat ze rekening moeten houden met papa. Ik wil iedereen bedanken die aan ons heeft gedacht."