Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie bevrijdt hond die urenlang zit vastgebonden aan hek in Amsterdam

Redactie

De politie heeft gisteren een hond bevrijd die urenlang in de hitte zat vastgebonden aan een hek in Amsterdam. Het dier is daarna overgedragen aan de Dierenambulance, zo meldt de politie.

Agenten kregen een melding dat een hond zat vastgebonden aan een hek in de Molukkenstraat. De hond zat toen al een half uur in de hitte. Omstanders gaven het dier een bakje water en wat brokjes. De melder bleef bij het dier tot de politie kwam.

Eenmaal ter plaatse wachtten de agenten tot de eigenaar zou terugkeren. Na anderhalf uur was er nog steeds geen baasje te bekennen.

Daarom besloot de politie de hond over te dragen aan de Dierenambulance Amsterdam. Het dier was wel gechipt, maar was niet geregistreerd, waardoor de eigenaar niet te achterhalen was.

Uiteindelijk meldde de eigenaar zich uren later, aan het einde van de avond, zo meldt NH Nieuws. Het dier maakt het goed.

LEES OOK: Politie haalt oververhitte hond van balkon: ‘Let op uw huisdier!’


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau