Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Machinist krijgt schrik van zijn leven door dronken mensen: ‘Dit is onacceptabel’

Redactie

Angstige momenten voor een machinist gisteren bij een spoorwegovergang in Bunnik. De treinbestuurder reed bijna drie personen aan die zich op het spoor bevonden. Dat meldt RTV Utrecht.

De trein reed met een snelheid van 120 kilometer per uur richting de overgang toen de machinist de drie personen op het spoor zag. De bestuurder had geen tijd meer om te remmen, maar een ongeluk bleef gelukkig uit.

Nadat de machinist melding had gemaakt bij de meldkamer, konden de personen van het spoor worden gehaald door agenten. De personen bleken onder invloed van drank.

LEES OOK: Machinist krijgt klappen in maag en blik bier op hoofd

Onacceptabel

"Het is onacceptabel.", aldus woordvoerder Andy Wiemer tegen RTV Utrecht, die zegt dat machinisten dagelijks dit soort situaties voorgeschoteld krijgen. "Zonder dat ze er iets tegen kunnen doen. Remmen kan niet en al helemaal niet meer op dat moment omdat het dan simpelweg al te laat is. We hebben echt met ons treinpersoneel te doen en hopen dat mensen zich gewoon gedragen. Helaas maken we dit soort situaties dagelijks mee."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau