Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Oud-Ajacied Maduro: ‘Ajax haalt de Champions League-finale’

Redactie

Oud-Ajacied Hedwiges Maduro denkt dat Ajax woensdag de Champions League-finale haalt. De Amsterdammers verdedigen een 1-0 voorsprong tegen het Engelse Tottenham Hotspur. Dat zegt hij in 't Wordt Nu Laat, waar zijn vriendin, zangeres Elise van der Horst, te gast was.

Het winnen van de beker afgelopen zondag speelt volgens de oud-middenvelder een belangrijke rol. "Daardoor gaat Ajax met heel veel vertrouwen de wedstrijd in. Het team is erg positief, dat merk je aan alles."

Naast de Champions League en de KNVB-beker maakt Ajax ook nog kans op het winnen van de eredivisie. "In principe hebben ze daar nog twee finales. Als ze die winnen, zijn ze kampioen", zegt Maduro. Ajax staat met 80 punten gelijk met PSV, maar heeft een beter doelsaldo dan de Eindhovenaren.

LEES OOK: Elise van der Horst denkt dat Duncan Laurence Songfestival gaat winnen


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
'Poetin denkt dat hij aan het winnen is, maar dat is niet zo'
1:19

'Poetin denkt dat hij aan het winnen is, maar dat is niet zo'

'Een partij' wilde bezit koran strafbaar maken
1:43

'Een partij' wilde bezit koran strafbaar maken

'Wij hebben gevraagd om gesprek met ministers en ambtenaren'
1:34

'Wij hebben gevraagd om gesprek met ministers en ambtenaren'

'Ik ken helemaal geen vooroordelen'
1:25

'Ik ken helemaal geen vooroordelen'

Team Bruh of Team Bro?
1:15

Team Bruh of Team Bro?

'Heel leuk om de stem van de NS te zijn'
1:28

'Heel leuk om de stem van de NS te zijn'

Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau