Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

‘Monument Nicky Verstappen op Brunsummerheide kapot geslagen’

Redactie

Het monument voor de in 1998 gedode Nicky Verstappen op de Brunsummerheide is kapotgeslagen. Dat meldt 1Limburg op basis van foto's die ze van een lezer hebben gekregen.

Op de foto's is te zien dat er stukken van het monument af zijn geslagen. Die brokken liggen naast het monument op de grond.

Wanneer de vernielingen zijn aangebracht en wie het heeft gedaan, is nog niet bekend.

Het is niet de eerste keer dat het monument voor de overleden jongen wordt vernield. Eric A. uit Landgraaf werd meerdere keren opgepakt nadat hij het monument had vernield. Hij is na de tweede keer na een psychiatrisch ziekenhuis gestuurd.

In 1998 werd Verstappen gedood tijdens een zomerkamp op de Brunsummerheide. Zijn lichaam werd kort nadat hij verdween gevonden. Jos B. werd vorig jaar in Spanje na jaren opgepakt als verdachte. Zijn naam kwam naar voren na dna-onderzoek.

LEES OOK: Jos B. blijft langer vastzitten

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau