Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man (80) doet gruwelijke vondst in vakantiehuisje Ardennen

Redactie

Een 80 jarige man heeft een lugubere vondst gedaan in een vakantiehuisje in de Ardennen dat hij had verhuurd aan vier mannen. Toen hij de huurders gedag wilde zeggen, trof hij een vermoorde man aan. Dat meldt Het Nieuwsblad.

Volgens de krant was de man vastgebonden, mishandeld en had hij brandwonden op zijn lichaam. "De man is met geweld om het leven gebracht", heeft het Belgische parket inmiddels bevestigd tegenover Het Nieuwsblad. Het onderzoek loopt inmiddels, maar er worden nog geen verdere mededelingen gedaan. "Het onderzoek loopt, maar het is een gevoelig dossier."

De politie heeft inmiddels drie twintigers, de overige huurders, aangehouden en zij worden gezien als verdachten in de zaak. De verdachten komen net als het slachtoffer uit Genk.

De 80-jarige verhuurder ontdekte het levenloze lichaam toen hij de huurder welkom wilde heten in zijn vakantiehuisje in de Ardennen. Hij had zelfs een taartje voor de mannen meegenomen. Omdat de deur niet werd geopend, ging hij met zijn eigen sleutel naar binnen. Daar deed hij de lugubere vondst.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau