Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

NK Wielrennen in Ede op zondag, SGP stelt kritische vragen

Redactie

Kritische vragen vanuit de SGP in Ede over het binnenhalen van het NK Wielrennen. Volgens de partij zijn de kosten te hoog én ze zijn niet blij dat de wedstrijd op zondag wordt gehouden.

De SGP is geen voorstander van het wielerevenement, dat in de laatste dagen van juni wordt georganiseerd. De partij vreest onder meer dat de zondagsrust wordt verstoord.

Volgens Omroep Gelderland heeft de fractie in de gemeenteraad vragen gesteld aan het college van B&W. De SGP vraagt zich onder meer af of inwoners van Ede op zondag 30 juni nog wel rustig naar de kerk kunnen gaan en of er geen geluidsoverlast wordt verwacht of minder parkeerplaatsen zijn.

Onverantwoord

Daarnaast is de partij kritisch over de kosten voor het NK. Dat bedrag wordt geschat op zo'n 400.000 euro. De SGP vindt het onverantwoord dat er in deze tijd zoveel geld naar een sportevenement gaat, terwijl er op andere terreinen in de gemeente moet worden bezuinigd.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau