Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Leerlinge (16) Rotterdam doodgeschoten in fietsenstalling, studiegenootjes getuigen

Redactie

Het 16-jarige meisje dat vanmiddag is overleden na een schietpartij in Rotterdam, werd neergeschoten in de inpandige fietsenstalling van de school aan de Essenburgstraat. Scholieren van de school verklaren tegenover De Telegraaf dat de man (31) die is opgepakt de ex-vriend van het slachtoffer zou zijn.

De politie zegt alleen dat de verdachte een bekende was van het slachtoffer. Hij werd even later door de politie aangehouden op de Bergselaan in Rotterdam.

Het meisje raakte zeer ernstig gewond na de schietpartij. Ambulancepersoneel heeft nog geprobeerd het meisje te reanimeren, maar dat mocht niet baten. De nabestaanden zijn geïnformeerd door de politie.

Veel studiegenoten zouden getuigen zijn geweest van het incident. "Het is op klaarlichte dag, bij een school", zegt een politiewoordvoerder. "Natuurlijk hebben ook leerlingen dat gezien. Mensen die getuigen zijn geweest en hulp nodig hebben, krijgen hulp."

De politie doet op dit moment in en rondom de school onderzoek naar het dodelijke schietincident.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau