Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Oeps: tankstation in Ens verwisselt diesel en benzine

Redactie

Klanten reageerden vandaag erg boos op een fout van een tankstation in het plaatsje Ens (Flevoland). Daar werd per ongeluk diesel in de tank van benzine gestort en andersom.

Hierdoor hebben meerdere mensen vanochtend de verkeerde brandstof getankt, zo bevestigt een woordvoerder van het tankstation aan Omroep Flevoland. Het tankstation had de fout snel in de gaten. "Daarna hebben we meteen de pompen gesloten en de tank leeg gehaald", legt de woordvoerder uit.

Het is onbekend hoeveel mensen daadwerkelijk de verkeerde brandstof getankt hebben, maar in dat geval kunnen klanten zich bij het bedrijf melden. "Natuurlijk, geleden schade vergoeden we. Het is onze fout, dus wij lossen het op."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau