Politie in gesprek met jongen na kansloze actie in supermarkt: ‘Hij dacht stoer te zijn’
De politie gaat in gesprek met de jongen die enkele dagen geleden een kansloze actie uithaalde in een supermarkt in Gorinchem. De jongen gooide melk en eieren op de grond en gleed daarna door de substantie.
Het filmpje verscheen eerder deze week op Dumpert. De supermarktmanager liet aan De Telegraaf weten het een "laffe actie" te vinden. Hij baalde dat hij de jongen zelf niet te pakken kreeg.
VIDEO: Bekijk hier de actie van de jongen in de supermarkt
De politie Alblasserdam/Vijfheerenlanden zag het filmpje ook voorbij komen en een wijkagent herkende de jongen op het filmpje. "Gelukkig hebben wij alerte wijkagenten die meteen de persoon herkenden. Door de supermarkt is aangifte gedaan en de jongeman mag bij ons zijn kansloze actie komen uitleggen", aldus de politie op Instagram.