Bloemen voor doodgestoken Paul gestolen van straat: ‘Schandalig’
Onbekenden hebben bloemen gestolen die neer waren gelegd ter nagedachtenis van de in Breda overleden Paul Pluijmert. De 23-jarige Dordtenaar werd zaterdag doodgestoken op straat.
Onder andere vrienden van Paul hadden bloemen neergelegd op de plek van de steekpartij. Een omwonende laat aan BN De Stem weten al twee keer eerder te hebben voorkomen dat de bloemen meegenomen werden. "Schandalig toch," zo vertelt ze aan de krant. "Eerst een junk die ze wilde meenemen. Toen heb ik geroepen waar-ie in godsnaam mee bezig was. Toen heeft hij ze gauw weer teruggelegd. En de tweede keer was het een medewerker van de gemeente die hier de vuilnisbakken leeghaalt. Ook die heeft ze teruggelegd. Maar helaas is het ook gebeurd zonder dat ik het zag. Dan liggen er bloemen en even later zijn ze weg."
Zaterdagnacht kreeg de politie een alarmmelding dat er een persoon was neergestoken op de Adriaan van Bergenstraat in Breda. Pluijmert werd daar hevig bloedend op straat aangetroffen. Hij overleed korte tijd later, zo meldt het AD. Waarschijnlijk was hij een willekeurig slachtoffer, zo vermoedt de politie.