Agressieve reiziger slaat NS-medewerker met portofoon tegen het hoofd
Een agressieve reiziger heeft gisterenavond een medewerker van de veiligheidsdienst van de NS mishandeld. Dat gebeurde in een trein die onderweg was van Eindhoven naar Weert. De man sloeg de medewerker met een portofoon meerdere malen op het hoofd.
Veiligheidsmedewerkers van de NS waren gisteren een controle aan het uitvoeren in de trein. "Tijdens deze controle zagen wij dat een man, nadat hij ons zag, direct het toilet op ging", is te lezen op Facebook. Er wordt op de deur geklopt, maar de man geeft geen gehoor.
"Na enige tijd gewacht te hebben kwam de man van het toilet en gaf één van ons meteen een harde duw tegen de borstkas." Er wordt gevraagd om een vervoersbewijs, maar de man heeft alleen een OV-kaart die niet is ingecheckt.
De man wordt nog agressiever. "Hij kwam dicht op één van ons staan begon in een andere taal te schreeuwen, waaronder beledigingen over onze moeders." Als de beveiligers aangeven dat de man afstand moet bewaren, gaat hij los. "De eerste vuistslag kon worden ontweken, maar vervolgens pakte de verdachte één van onze portofoons en sloeg hier meerdere malen mee tegen het hoofd van één van ons. Nadat we op de grond beland waren ging de verdachte door met trappen en om zich heen slaan."
Uiteindelijk wordt de reiziger onder controle gebracht. Op het station van Eindhoven is inmiddels assistentie gearriveerd. Daar wordt de man overgedragen aan de politie Eindhoven.