ME grijpt in bij vechtpartij Breda na voetbalwedstrijd NAC – Willem II
De Mobiele Eenheid (ME) heeft zondag hard opgetreden tegen voetbalsupporters van NAC uit Breda en het Tilburgse Willem II.
Fans van de rivaliserende clubs wilden elkaar te lijf gaan bij het stadion in Breda, maar de ME en de politie wisten dat te voorkomen, meldt de politie. Een woordvoerder van de politie zegt aan De Telegraafdat de tientallen supporters elkaar bekogelden met stenen.
Op basis van camerabeelden zijn inmiddels aanhoudingen verricht, meldt de politie. Er wordt verwacht dat er nog meer arrestaties zullen volgen.
De wedstrijd tussen de Brabantse teams eindigde zondag in 2-2.
Zojuist heeft de Mobiele Eenheid hard opgetreden in #Breda omdat 'fans' van #NAC en #WILLEMII elkaar te lijf wilden. Hekken en politie(ME en beredenen) wisten dat te voorkomen. Rust is terug en nu worden er aanhoudingen gepleegd van mensen die geweld tegen de hebben gebruikt.
— Politie Breda eo (@POL_Breda) October 21, 2018
Er is bij het optreden van de Mobiele Eenheid #ME #Breda GEEN traangas gebruikt. Er is vermoedelijk wel een brandblusser leeggespoten door de 'fans'. Ondertussen al TWEE aanhoudingen openlijk geweld. Er volgen er meer.
— Politie Breda eo (@POL_Breda) October 21, 2018