Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Musical The Lion King stopt: ‘Dit is het laatste jaar’

Redactie

De musical The Lion King gaat stoppen. Dat maakte producent Albert Verlinde vanochtend bekend in Goedemorgen Nederland op NPO 1. "We gaan het nog één jaar spelen. Het derde jaar wordt dus het laatste jaar. We eindigen op 21 juli," aldus Verlinde.

Gisteren werd nog het tweejarige jubileum van de musical gevierd, waarbij veel BN'ers aanwezig waren.

"1,3 miljoen kaarten zijn er al verkocht," zegt Verlinde. Volgens de musicalproducent hoeven bezoekers niet bang te zijn voor Soldaat van Oranje-achtige taferelen. "Dit is geen campagne waarbij we daarna zeggen: 'Ow we gaan toch weer door'. Het is 21 juli echt klaar. Je moet op je hoogtepunt stoppen."

Verlinde wijst erop dat al heel veel Nederlanders de musical inmiddels hebben gezien. "Als je het optelt hebben straks 3,5 miljoen Nederlanders deze musical gezien. Dat is een vijfde van Nederland."

Voor wie de musical nog niet gezien heeft, is aankomend jaar dus de laatste kans. Toch is journalist Wierd Duk, die ook aanwezig was bij Goedemorgen Nederland, niet van plan om nog snel een kaartje te kopen. "Ik kan dat nu wel toezeggen, maar dat gaat toch niet gebeuren vrees ik."

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau