Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

‘Gast vastgebonden en beroofd in hotelkamer, brandweer bevrijdt slachtoffer’

Redactie

De brandweer heeft vannacht een gast van het Double Tree by Hilton hotel bevrijd, omdat de man was vastgebonden en overvallen zou zijn. Dat meldt AT5. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De man zou rond 00:30 uur zijn aangetroffen op zijn kamer, meldt een getuige aan de stadsomroep. Het slachtoffer zou pas na twee en een half uur bevrijd zijn uit zijn benarde positie. Het is onduidelijk wat er buit is gemaakt.

De politie is direct een groot onderzoek gestart naar de mogelijke overval. Er wordt gekeken of er één of meerdere daders aanwezig waren op de kamer.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau