Moeder die drie kinderen vermoordde heeft spijt: ‘Kon ik de klok maar terugdraaien’
Bieke W., de moeder die deze week haar drie kinderen in het Belgische Jabbeke om het leven bracht en vervolgens een zelfmoordpoging deed, heeft spijt van haar daden. Dat vertelt de opa van de slachtoffers in gesprek met Het Nieuwsblad.
W. zou lijden aan postnatale depressie. "Maar nooit heeft ze ons ook maar één signaal in die richting gegeven. Ze was een beetje moe, dat wel", vertelt haar vader. "Maar welke jonge moeder is dat niet? Ze hadden drie kindjes kort na elkaar, natuurlijk was dat zwaar. Maar ze leken daar wonderwel mee om te gaan. De kleinste was ook geen huilbaby of zo."
De vader van de kinderen is helemaal kapot van het drama dat zich in het huis heeft afgespeeld. "De medicatie houdt hem een beetje kalm”, vertelt zijn schoonvader aan de krant. "Maar hij is gebroken en dat is niet meer dan logisch. Hij stelt zich vragen bij zijn toekomst. Alles is weg, alles is kapot, zei hij tegen me."
De moeder is inmiddels voorgeleid bij de rechter. "Ik heb zoveel spijt. Ik wou dat ik de klok kon terugdraaien, maar dat gaat niet", zou ze daar hebben gezegd.