Man dreigt huis op te blazen met explosieven, arrestatieteam ingezet
De politie in Noord-Limburg heeft gisterenavond een man opgepakt die had gedreigd zijn huis in de Jan Verschurensingel in Velden met explosieven op te blazen. De man kon worden opgepakt en overgebracht naar het politiebureau, meldt persbureau ANP.
De man had zelf rond 22.00 uur contact gezocht met de politie en gezegd dat hij explosieven in huis had en dat hij deze tot ontploffing wilde brengen. Politieonderhandelaars hielden contact met de man. Uit voorzorg en met het oog op de veiligheid zijn acht woningen rondom het huis van de man ontruimd.
De evacués zijn opgevangen in de nabijgelegen sporthal. De politie en de brandweer hadden de straat afgezet. Om 22:30 uur wist een arrestatieteam van de politie de man in de boeien te slaan.