Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

VIDEO: Bewegende beelden van Jos Brech, de verdachte van het vermoorden van Nicky Verstappen

Redactie

Het televisieprogramma Opsporing Verzocht heeft bewegende beelden van Jos Brech online gezet. De 55-jarige man wordt ervan verdacht in 1998 de destijds elfjarige Nicky Verstappen te hebben vermoord bij het Limburgse Brunssum.

Brech is sinds april vermist en staat op de nationale opsporingslijst. Ook is er een Europees opsporingsbericht tegen hem uitgevaardigd. Politie en justitie doen een beroep op het publiek om de man te vinden.

Tijdens het laatste contact dat zijn familie met hem heeft gehad zei hij dat hij zou gaan wandelen in de Franse Vogezen. Het Openbaar Ministerie gaat ervan uit dat de man nog in leven is.

Brech was jarenlang actief bij de scouting en een kinderpeuterspeelzaal. In 1998 was hij 35 jaar oud en woonde hij in Simpelveld.

LEES OOK: Verdachte van moord op Nicky Verstappen is Jos Brech (55), man staat op Nationale Opsporingslijst

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau